Kontakt
an image
Pralnia Laguna Garwolin II
Ul. Korczaka 46 lok. 2
08-400 Garwolin
tel. 784 975 863

Czynne:
pon-pt 8-19.00
soboty 8-14.00

Pralnia Laguna Otwock
Ul. Świderska 7
05-400 Otwock
tel. 662 230 389

Czynne:
pon-pt 7-19.00
soboty 8-14.00
biuro@pralnia-laguna.com
PROMOCJE !!!

Karta Stałego Klienta

Zachęcamy do wyrobienia karty stałego Klienta

O nas

Szanowni Państwo.

W trosce o otaczające nas środowisko i stale rosnące oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy dla Państwa rodzinną firmę, dzięki czemu mamy bezpośredni nadzór nad procesem prania i pełną kontrolę jakości.
Głównym celem naszej firmy jest optymalne zadowolenie naszych Klientów. Starając się realizować powyższe założenia postawiliśmy na najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.
Nasza firma to IV-ty w Polsce, nowoczesny salon prania wykorzystujący innowacyjną metodę Lagoon!
Pragniemy zaproponować Państwu nową, przyjazną dla środowiska alternatywę dla tradycyjnego czyszczenia chemicznego. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi Lagoon, który został stworzony przez współpracę światowych firm takich jak Electrolux Professional oraz Woolmark. System ten łączy w sobie delikatność prania ręcznego oraz skuteczność czyszczenia chemicznego.
System Lagoon został określony przez Woolmark mianem technologicznego przełomu w dziedzinie czyszczenia garderoby, która tradycyjnie oddawana była do pralni chemicznych i czyszczona za pomocą agresywnych rozpuszczalników.
To pierwszy na świecie profesjonalny system czyszczenia ubrań bazujący na wodzie. Polega on na połączeniu wody ze specjalnie biodegradującymi środkami w celu czyszczenia odzieży nie pozostawiając jak to zwykle bywa „nieprzyjemnego zapachu” charakterystycznego dla zakładów czyszczenia chemicznego odzieży.
Firma Electrolux zaprojektowała takie maszyny i urządzenia, które poprzez delikatną akcję mechaniczną i użycie ekologicznych środków chemicznych oraz substancji impregnujących, czyszczą i powodują, że woda nie przedostaje się do włókien pranej odzieży. Metoda ta pozwala prać w wodzie odzież jeszcze do niedawna czyszczoną tylko chemicznie.